Pakiety dodatkowe

Canal+ Prestige

Oferta CANAL+ to 8 kanałów premium: C+, Sport, Sport 2, Family, Film, 1, Seriale, Discovery w których znajdziesz kwintesencję tego, co jest najlepsze w telewizji.

więcej

Canal+ Select

Oferta CANAL+ to 6 kanałów premium: C+, Sport, Sport 2, Family, Film, 1 w których znajdziesz kwintesencję tego, co jest najlepsze w telewizj.

więcej

FilmBox

5 kanałów filmowych FilmBox to setki godzin filmowej rozrywki dla całej rodziny. Komedie, dramaty, akcja, kino familijne – każdy znajdzie coś dla siebie. W skład pakietu wchodzą: FilmBox Extra HD, FilmBox Premium, FilmBox Action, FilmBox Family, Filmbox Arthouse.

więcej

Cinemax HD

CINEMAX HD-SD, CINEMAX 2 HD-SD – Pakiet kanałów filmowych, zarówno kasowych jak i alternatywnych produkcjii filmowych.

więcej

HBO

3 programy w jakośći SD – HBO, HBO 2 i HBO Comedy w jakości SD. HBO to potężna dawka najlepszej rozrywki dla całej rodziny.

więcej

HBO HD

6 programów w jakości HD oraz SD – HBO HD, HBO 2 HD i HBO Comedy HD. HBO to potężna dawka najlepszej rozrywki dla całej rodziny.

więcej

Pasja

4 Kanały: Eurochannel, Fashion TV, Djazz, Brava

Telewizja Republika

to całodobowa telewizja informacyjno-publicystyczna. W ofercie kanału znajduje się publicystyka na żywo, audycje i magazyny, publicystyka kulturalna oraz filmy dokumentalne i reportaże.

TVP HD

polska stacja ogólnotematyczna Telewizji Polskiej, nadawana w wysokiej rozdzielczości (HDTV)

http://www.netico.pl
rolex repliki zegarkówomega repliki zegarków