Aktualności
 • 03.28
  2024
  ŻYCZENIA WIELKANOCNE 2024
  Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, cała rodzina NETICO pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech ten wyjątkowy czas będzie pełen nadziei, radości i wzajemnej życzliwości. Życzymy Wam, drodzy klienci, partnerzy biznesowi oraz nasi wspaniali pracownicy, aby te Święta przyniosły spokój , zdrowie i czas spędzony w gronie najbliższych. Niech będzie to okres wyciszenia, ale również inspiracji do dalszych wspólnych sukcesów. Wesołego Alleluja!
  więcej
 • 03.08
  2024
  8 Marca Dzień Kobiet
  Szanowne Panie, Z okazji Dnia Kobiet pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech ten wyjątkowy dzień będzie pełen radości, miłości i spełnienia wszystkich Waszych marzeń. Życzymy Wam niezliczonych sukcesów, niezapomnianych chwil oraz nieustającego szczęścia w życiu osobistym i zawodowym. Dziękujemy Wam za Waszą siłę, wytrwałość i poświęcenie, które sprawiają, że świat staje się lepszy każdego dnia. Szczęśliwego Dnia Kobiet!
  więcej
 • 12.26
  2023
  Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Pomyślności w Nowym Roku
  Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w atmosferze miłości, serdeczności i rodzinnego ciepła oraz pomyślności, optymizmu i samych sukcesów w Nowym Roku 2024
  więcej
 • 02.14
  2024
  Ujednolicenie cen dzierżawy adresacji IP
  Informujemy o ważnej aktualizacji naszych ofert, której celem jest ujednolicenie cennika w pozycji dotyczącej zewnętrznego adresu IP.
  więcej
 • 08.11
  2023
  Zmiany w ofercie Avios kanały Eleven
  W związku z nieakceptowalną zmianą ceny przez nadawcę Eleven operator telewizji Avios wycofa od 30 września kanały z pakietów MAX 4K oraz Prestiż 4K. Abonenci Netico, którzy chcieliby zmienić z tego powodu pakiet TV proszeni są o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
  więcej
 • 03.08
  2023
  Dzień Kobiet
  Z okazji Dnia Kobiet, pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia! Niech każdy dzień przynosi radość, spełnienie marzeń oraz wiele uśmiechu na Wasze twarze. Z tej wyjątkowej okazji, Netico pragnie podarować prezent o wartości 100 zł każdej Pani, która dzisiaj podpisze umowę na nasze usługi.
  więcej
 • 04.07
  2023
  Życzenia Wielkanocne
  Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocy składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta będą dla Państwa niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzymy, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich dla Państwa osób.
  więcej
 • 12.18
  2020
  Gala KSW 57
  Gotowi na sportowe emocje KSW 57? Gala odbędzie się w sobotę, 19 grudnia o godz. 20:00. Zobaczymy osiem pojedynków, w tym trzy o mistrzowskie pasy.
  więcej
 • 06.04
  2021
  Gala KSW 61
  Już w tę sobotę ( 5 czerwca) ostry pojedynek pomiędzy legendami KSW!
  więcej
 • 03.13
  2020
  Ograniczenia pracy biuro w związku z koronowirusem w Polsce
  Szanowni Państwo, W związku z występowaniem przypadków koronawirusa w Polsce. Mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników biura, zwracamy się z uprzejmą prośbą o ograniczenie wizyt w naszym biurze obsługi jedynie do spraw koniecznych i pilnych po wcześniejszym umówieniu mailowym lub telefonicznym. Nasze biuro od 13 marca 2020r. do odwołania będzie miało ograniczenia w przyjmowaniu klientów.
  więcej
 • 12.23
  2022
  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia pełnych ciepła i miłości, spędzonych z najbliższymi. Niech ten świąteczny czas będzie pełen refleksji, ciepła i serdeczności w gronie najbliższych Wam osób. W tym przepełnionym magią i serdecznością czasie życzymy niezliczonych sukcesów, determinacji w spełnianiu marzeń i dążeniu do celu.
  więcej
 • 01.25
  2023
  Zmiana cen dzierżawy routerów
  W związku z wysoką inflacją jesteśmy zmuszeni zmienić cenę za dzierżawę routera. Od 1 marca 2023 r. dotychczasowa cena za dzierżawę routera 5zł wynosić będzie 6,99 zł, dzierżawa routera 10 zł wynosić będzie 13,99zł a dotychczasowa dzierżawa routera w cenie 1 zł wynosić będzie 4,99 zł. Prosimy o aktualizację kwoty

  więcej
 • 01.23
  2020
  Zmiany kanałów TV w pakietach
  W związku z podwyżkami cen wprowadzonymi przez POLSAT zmianie ulega lista kanałów w pakietach telewizyjnych.
  więcej
 • 04.10
  2020
  Spokojnych Świąt Wielkanocnych
  więcej
 • 07.09
  2019
  Katowice Janów z dostępem do ŚWIATŁOWODU!
  W Katowicach na dzielnicy Janów prowadzimy prace nad siecią światłowodową ! Podłącz się !
  więcej
 • 01.29
  2019
  Jak dbać o swój komputer ?
  Komputery to w dzisiejszych czasach trochę jak pies w rodzinie, prawie każdy go ma - dlatego też dbajmy o swoje komputery ! Zapraszam do świetnego artykułu.
  więcej
http://www.netico.pl
rolex repliki zegarkówomega repliki zegarków