Basic 275

 

Internet światłowodowy BASIC, to najlepsze rozwiązanie dla osób, które poszukują usługi dobrej jakości w niewysokiej cenie - w promocji już od 59,90 zł miesięcznie!!!

Brak limitu danych, możliwość podłaczenia do sieci kilku urządzeń takich jak komputer, telefon, telwizor, stabilność łącza światłowdowego oraz rzeczywiste osiągane parametry przepustowości - gwarantują komfort i dobrą zabawę!

Prędkość: pobierania  250 Mb/s, wysyłania  25 Mb/s.

 

Korzystając ze znajdującego się poniżej konfiguratora możesz skomponować usługę, która będzie najbardziej dopasowana do Twoich potrzeb lub wybrać kilka z proponowanych opcji dodatkowych oraz promocji czy sprawdzić zasięg naszej sieci. Ceny instalacji mogą się różnić w wyniku warunków technicznych montażu zastanych w lokalizacji klienta.

Masz pytania ? Zawsze chętnie na nie odpowiemy 500 870 870 lub napisz na biuro@netico.pl

 
Abonament: już od 0,00 miesięcznie
Wysokość opłaty aktywacyjnej: 0,00
Zaoszczędź 20 zł (0,00 zł miesięcznie)
Zaoszczędź 20 zł
Router Wifi 2.4/5GHz Gigabitowy (13,99 zł miesięcznie)
Router Wifi 2.4/5GHz Gigabitowy Router Wifi 2.4GHz/5GHz obsługujący prędkość Internetu do 1000Mbit/s
Pakiet bezpieczeństwa G Data Antyvirus 1 PC (9,99 zł miesięcznie)
Pakiet bezpieczeństwa G Data Antyvirus 1 PC 1 sztuka licencji oprogramowania antywirusowego z zabezpieczeniem bankowości online i zabezpieczeniem Ransomware ( szyfrowanie dysków celem okupu)
Pakiet bezpieczeństwa G Data Antyvirus 3 PC (14,99 zł miesięcznie)
Pakiet bezpieczeństwa G Data Antyvirus 3 PC 3 szt. licencji oprogramowania antywirusowego z zabezpieczeniem bankowości online i zabezpieczeniem Ransomware ( szyfrowanie dysków celem okupu)
Abonament: już od 0,00 miesięcznie

Początkujących Internautów prosimy o nie mylenie jednostek kbit i kBajt. 
1kBajt = 8 kbitów, a zatem np. 512 kbit = 64 kBajty. Popularne przeglądarki stron internetowych na ogół pokazują prędkość w kBajtach. Prosimy także pamiętać o tym, że przepustowości dostępne w pakietach operatorów gwarantowane są do ich routerów brzegowych, a nie do każdego serwera w Internecie. Aktualna prędkość połączenia z dowolnym serwerem zależy także od aktualnego obciążenia tego serwera.

 

*Cennik dotyczy budynków jednorodzinnych, posiadających przyłącze światłowodowe wykonane w technologii PON

*Model urzadzenia brzegowego w zależności od wykonanej instalacji 

http://www.netico.pl
rolex repliki zegarkówomega repliki zegarków