Basic 275

 

Internet światłowodowy BASIC, to najlepsze rozwiązanie dla osób, które poszukują usługi dobrej jakości w niewysokiej cenie - w promocji już od 59,90 zł miesięcznie!!!

Brak limitu danych, możliwość podłaczenia do sieci kilku urządzeń takich jak komputer, telefon, telwizor, stabilność łącza światłowdowego oraz rzeczywiste osiągane parametry przepustowości - gwarantują komfort i dobrą zabawę!

Prędkość: pobierania  250 Mb/s, wysyłania  25 Mb/s.

 

Korzystając ze znajdującego się poniżej konfiguratora możesz skomponować usługę, która będzie najbardziej dopasowana do Twoich potrzeb lub wybrać kilka z proponowanych opcji dodatkowych oraz promocji czy sprawdzić zasięg naszej sieci. Ceny instalacji mogą się różnić w wyniku warunków technicznych montażu zastanych w lokalizacji klienta.

Masz pytania ? Zawsze chętnie na nie odpowiemy 500 870 870 lub napisz na biuro@netico.pl

 
Abonament: już od 0,00 miesięcznie
Wysokość opłaty aktywacyjnej: 0,00
Zaoszczędź 20 zł (0,00 zł miesięcznie)
Zaoszczędź 20 zł
HUAWEI HS8145V EPON ONU ONT AC DUALBAND (10,00 zł miesięcznie)
HUAWEI HS8145V EPON ONU ONT AC DUALBAND Końcówka światłowodowa do zadań specjalnych, obsługuje Internet do 1000Mbit, WIFI w standardzie 2.4GHz N i 5GHz AC, Telewizję oraz VOIP.
Router Wifi 2.4/5GHz Gigabitowy (10,00 zł miesięcznie)
Router Wifi 2.4/5GHz Gigabitowy Router Wifi 2.4GHz/5GHz obsługujący prędkość Internetu do 1000Mbit/s
Pakiet bezpieczeństwa G Data Antyvirus 1 PC (9,99 zł miesięcznie)
Pakiet bezpieczeństwa G Data Antyvirus 1 PC 1 sztuka licencji oprogramowania antywirusowego z zabezpieczeniem bankowości online i zabezpieczeniem Ransomware ( szyfrowanie dysków celem okupu)
Pakiet bezpieczeństwa G Data Antyvirus 3 PC (14,99 zł miesięcznie)
Pakiet bezpieczeństwa G Data Antyvirus 3 PC 3 szt. licencji oprogramowania antywirusowego z zabezpieczeniem bankowości online i zabezpieczeniem Ransomware ( szyfrowanie dysków celem okupu)
Abonament: już od 0,00 miesięcznie

Początkujących Internautów prosimy o nie mylenie jednostek kbit i kBajt. 
1kBajt = 8 kbitów, a zatem np. 512 kbit = 64 kBajty. Popularne przeglądarki stron internetowych na ogół pokazują prędkość w kBajtach. Prosimy także pamiętać o tym, że przepustowości dostępne w pakietach operatorów gwarantowane są do ich routerów brzegowych, a nie do każdego serwera w Internecie. Aktualna prędkość połączenia z dowolnym serwerem zależy także od aktualnego obciążenia tego serwera.

 

*Cennik dotyczy budynków jednorodzinnych, posiadających przyłącze światłowodowe wykonane w technologii PON

*Model urzadzenia brzegowego w zależności od wykonanej instalacji 

rolex repliki zegarkówomega repliki zegarków