Medium 440

Internet światłowodowy MEDIUM, to najlepsze rozwiązanie dla osób, które poszukują usługi o najwyższej jakości w niskiej cenie - w promocji już od 49,90 zł miesięcznie!

Brak limitu danych, możliwość podłaczenia do sieci kilku urządzeń takich jak komputer, telefon, telwizor, stablność łącza światłowdowego oraz rzeczywiste osiagane parametry przepustowości - gwarantują komfort i dobrą zabawę!

Prędkość: pobierania  400 Mb/s, wysyłania  40 Mb/s.

 

 

 

Korzystając ze znajdującego się poniżej konfiguratora możesz skomponować usługę, która będzie najbardziej dopasowana do Twoich potrzeb lub wybrać kilka z proponowanych opcji dodatkowych oraz promocji czy sprawdzić zasięg naszej sieci.

Masz pytania ? Zawsze chętnie na nie odpowiemy 500 870 870 lub napisz na biuro@netico.pl

Abonament: już od 0,00 miesięcznie
Wysokość opłaty aktywacyjnej: 0,00
Internet z rabatem (-20zł miesięcznie)
Internet z rabatem
Router Wifi 2.4/5 GHz Gigabitowy (13,99 zł miesięcznie)
Router Wifi 2.4/5 GHz Gigabitowy Router 2.4GHz/5GHz obsługujący prędkość Internetu do 1000Mbit/s
Pakiet bezpieczeństwa G Data Antyvirus 1 PC (9,99 zł miesięcznie)
Pakiet bezpieczeństwa G Data Antyvirus 1 PC 1 sztuka licencji oprogramowania antywirusowego z zabezpieczeniem bankowości online i zabezpieczeniem Ransomware ( szyfrowanie dysków celem okupu)
Pakiet bezpieczeństwa G Data Antyvirus 3 PC (14,99 zł miesięcznie)
Pakiet bezpieczeństwa G Data Antyvirus 3 PC 3 szt. licencji oprogramowania antywirusowego z zabezpieczeniem bankowości online i zabezpieczeniem Ransomware ( szyfrowanie dysków celem okupu)
Zewnętrzny adres IP (14,99 zł miesięcznie)
Zewnętrzny adres IP Prywatny adres IPv4 NAT1:1 na wyłączność dla użytkownika usługa umożliwia bezproblemowe połączenie z serwerami SONY playstation oraz innymi usługami wymagającymi zewn IP takich jak zewn serwery NAS, Monitoring, serwery gier.
Abonament: już od 0,00 miesięcznie

Początkujących Internautów prosimy o nie mylenie jednostek kbit i kBajt. 
1kBajt = 8 kbitów, a zatem np. 512 kbit = 64 kBajty. Popularne przeglądarki stron internetowych na ogół pokazują prędkość w kBajtach. Prosimy także pamiętać o tym, że przepustowości dostępne w pakietach operatorów gwarantowane są do ich routerów brzegowych, a nie do każdego serwera w Internecie. Aktualna prędkość połączenia z dowolnym serwerem zależy także od aktualnego obciążenia tego serwera.

 

*Cennik dotyczy budynków wielorodzinnych, w których zbudowana jest sieć kabla operatora wpięta do magistrali światłowodowej.

*Model urzadzenia brzegowego w zależności od wykonanej instalacji 

http://www.netico.pl
rolex repliki zegarkówomega repliki zegarków