Internet

Łącza taryf biznesowych FiberPro i SymetricPro to najlepszy dostęp do Internetu dla Twojej firmy — charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi, wysoką niezawodnością i jakością. Wystarczy dobrać szybkość łącza odpowiednią do swoich potrzeb i zoptymalizować koszty. My zadbamy o resztę — zgodnie z umową SLA definiującą parametry usługi i odpowiedzialność operatora Dostarczamy rozwiązania dla wymagających klientów - dostęp do Internetu z zapewnieniem wysokiej bezawaryjności, gwarancji SLA. Nasze usługi są w pełni skalowane i umożliwiają dodatkowe rozszerzenia takie jak: sieć MAN pomiędzy placówkami, monitoring IP, projektowanie i wykonanie sieci światłowodowych i radiowych, telefonia cyfrowa i centrale telefoniczne z obsługą call center.

Usługi Fiber i Symetric Pro to usługa dopasowana do warunków i potrzeb klienta: maksymalnie do 1 Gb/s, z możliwością dowolnego ograniczenia. Internet bez korków i godzin szczytu — zawsze działa tak szybko jak potrzebujesz. Precyzyjnie dostosowany do sposobu wykorzystania Internetu w firmie, optymalny zarówno dla potentatów rynku, jak i małych przedsiębiorstw. Internet dostarczamy łączami światłowodowymi 1 Gb/s lub łączami radiowymi (do 300 Mb/s)

Dodatkowymi atutami są:

Niezawodność z możliwością pełnej redundancji łącza zapewniająca dostępność 99,999% (dwa równolegle pracujące łącza, światłowodowe i radiowe, zakończone w różnych węzłach sieci bezkopromisowa jakość) - Zerowy poziom strat pakietów, najniższe opóźnienia i najkrótsze ścieżki routingu osiągamy dzięki bezpośrednim stykom z wieloma sieciami internetowymi polskimi i międzynarodowymi oraz własnym łączom światłowodowym zapewniającym bezbłędną transmisję.

Wiarygodność partnera:

Jesteśmy dostawcą usług telekomunikacyjnych dla banków, instytucji miejskich i szkół. a także wielu wymagających firmowych klientów. Wśród naszych odbiorców są zarówno największe podmioty z Mysłowickich i Oświęcimskich firm, jak i firmy z sektora MSP, które oczekują profesjonalnej usługi w rozsądnej cenie.

Wybór Internetu w sieci Netico to bezpieczna decyzja i gwarancja stałej, dobrej współpracy. Szczególnie ważną zaletą naszej firmy jest nasza lokalność która pozwala na szybką reakcje na potrzeby klienta. My nie mówimy, że "nie damy rady", tylko pracujemy na znalezieniem rozwiązania.

Zapytaj o ofertę: BOK (+48) 500 870 870

http://www.netico.pl
rolex repliki zegarkówomega repliki zegarków