Mini 66

Internet światłowodowy MINI, to najlepsze rozwiązanie dla osób, które poszukują usługi o najwyższej jakości w niskiej cenie - w promocji już od 39,90 zł miesięcznie!

Brak limitu danych, możliwość podłaczenia do sieci kilku urządzeń takich jak komputer, telefon, telwizor, stablność łącza światłowdowego oraz rzeczywiste osiagane parametry przepustowości- gwarantują komfort i dobrą zabawę!

Prędkość: pobierania  60 Mb/s, wysyłania  6 Mb/s.

Korzystając ze znajdującego się poniżej konfiguratora możesz skomponować usługę, która będzie najbardziej dopasowana do Twoich potrzeb lub wybrać kilka z proponowanych opcji dodatkowych oraz promocji czy sprawdzić zasięg naszej sieci.

Masz pytania ? Zawsze chętnie na nie odpowiemy 500 870 870 lub napisz na biuro@netico.pl

Abonament: już od 0,00 miesięcznie
Wysokość opłaty aktywacyjnej: 0,00
Zaoszczędź 20 zł (NA ZAWSZE !)
Zaoszczędź 20 zł
Router WIFI 2,4Ghz 10/100Mbit (5,00 zł miesięcznie)
Router WIFI 2,4Ghz 10/100Mbit Dzierżawa routera bezprzewodowego wraz z gwarancją wymiany 1 day, router obsługuje do 100Mbit/s
Router TOTOLINK N300RT
Router WIFI PRO AC 2,4Ghz/5Ghz 10/100/1000Mbit (10,00 zł miesięcznie)
Router WIFI PRO AC 2,4Ghz/5Ghz 10/100/1000Mbit Dzierżawa routera bezprzewodowego wraz z gwarancją wymiany 1 day
Router TOTOLINK A3002RU
Pakiet bezpieczeństwa G Data Antyvirus 1 PC (5,99 zł miesięcznie)
Pakiet bezpieczeństwa G Data Antyvirus 1 PC 1 sztuka licencji oprogramowania antywirusowego z zabezpieczeniem bankowości online i zabezpieczeniem Ransomware ( szyfrowanie dysków celem okupu)
Pakiet bezpieczeństwa G Data Antyvirus 3 PC (13,99 zł miesięcznie)
Pakiet bezpieczeństwa G Data Antyvirus 3 PC 3 szt. licencji oprogramowania antywirusowego z zabezpieczeniem bankowości online i zabezpieczeniem Ransomware ( szyfrowanie dysków celem okupu)
Zewnętrzny adres IP (6,99 zł miesięcznie)
Zewnętrzny adres IP Adres IPv4 na wyłączność dla użytkownika usługa umożliwia bezproblemowe połączenie z serwerami SONY playstation oraz innymi usługami wymagającymi zewn IP takich jak zewn serwery NAS, Monitoring, serwery gier.
Abonament: już od 0,00 miesięcznie

Początkujących Internautów prosimy o nie mylenie jednostek kbit i kBajt. 
1kBajt = 8 kbitów, a zatem np. 512 kbit = 64 kBajty. Popularne przeglądarki stron internetowych na ogół pokazują prędkość w kBajtach. Prosimy także pamiętać o tym, że przepustowości dostępne w pakietach operatorów gwarantowane są do ich routerów brzegowych, a nie do każdego serwera w Internecie. Aktualna prędkość połączenia z dowolnym serwerem zależy także od aktualnego obciążenia tego serwera.

*Cennik dotyczy budynków wielorodzinnych, w których zbudowana jest sieć kabla operatora wpięta do magistrali światłowodowej.

*Model urzadzenia brzegowego w zależności od wykonanej instalacji 

rolex repliki zegarków